Post New Job

29wednesdayaddams

Overview

  • Founded Date November 16, 1993
  • Sectors Trade and Technician Egg
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 3198
Bottom Promo

Company Description

Możesz grać w pokera z dealerem. Graj w pokera z dealerem. Po prostu usiądź i obserwuj. Musisz zwrócić uwagę na krupiera, gdy grasz w pokera przeciwko krupierowi, ponieważ krupier wykonuje większość pracy dla Ciebie. Kiedy grasz w pokera przeciwko dealerowi, o wiele bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz zapłatę za parę lub losowanie, niż otrzymasz zapłatę za flush. Kiedy grasz w pokera przeciwko dealerowi, zwykle zaczynasz od złożenia, a dealer cię sprzedaje.

Podejmujesz decyzje na rękę. Zadzwoń 2 Podnieś się 4. Zadzwoń 4 Podnieś się 8. Wyobraź sobie, że dwóch graczy dostaje wszystkie swoje pieniądze do potu i kończy się obstawianiem każdej stawki i podnoszeniem, które mają prawo dokonać w każdej rundzie. Przykład różnic między No-Limit vs Limit Poker. Zadzwoń 8 Podnieś się 16. W grze limit holdem te zakłady mogą wyglądać tak: Raise 2/. Zadzwoń 16 Podnieś 32 Zadzwoń 32 Podwyżka 64/1.

Szczerze mówiąc, możesz grać w NL przez cały dzień bez konieczności podnoszenia Dla mnie niewielka jest różnica między tymi dwoma. Mój przypuszczenie jest to, że NL gra się z pełnym polem z powodu braku graczy (brak dużych garnków), podczas gdy limit gra z małym lub “mieszanym” polem (głębokie garnki) z powodu graczy pozostających w. Zauważ w wersji limitu za każdym razem, gdy dokonano podwyżki, musisz postawić maksymalną kwotę, podwajając swój poprzedni zakład za każdym razem.

Teraz porównaj to z podobną ręką, w której dwaj gracze zaczynają obstawiać i wracają ponownie, mistrzowiepokera.com ale tym razem grają w wersję bez limitu: Raise. W no-limit zawsze masz możliwość obstawiania, co chcesz, o ile nie przekracza rozmiaru całego potu (w tym działania innych graczy). Masz dwie opcje: możesz zadzwonić lub podnieść, gdy przyjdzie twój czas. W grze bez limitu w pokera online, zobaczysz garnki tak duże, jak kapitał, a czasami nawet więcej, jeśli gracz ma wystarczająco duży stos żetonów do gry.

Blinds podnoszą o .25 każdego poziomu, więc wyglądałoby to tak: 3/5/6 4/5/8 5/6/9 itp Nadal grałbyś w tę grę limit holdem jak w grze bez limitu holdem. Gra 10/20 bez limitu gotówki w kasynie na żywo może wyglądać tak: 3-4-6 (mały zakład, duży zakład, ante). Warto zauważyć, że większość największych wydarzeń na świecie jest ograniczona, z wyjątkiem WSOP i Aussie Millions, które są non-stop NL. Oni są zasadniczo tą samą grą: różne zasady dotyczące sposobu działania i struktury gry.

1 odpowiedź 1 Głosowanie Najlepsza odpowiedź NL Poker jest zwykle turniejem tylko na głowę, ponieważ nie ma zakładów na podwyżki (chyba że jest to wymagane). W turnieju NL zwykle grasz ze ślepcami/wielkim ślepcem na 1/2 limitu. Najlepiej jest zrozumieć, jak powinieneś grać, aby wygrać w wydarzeniu bez limitu, zanim wejdziesz do gry.

Bottom Promo
Bottom Promo
Top Promo